2016-10-05 08:17

Lider rynku usług finansowych sektora ochrony zdrowia i jednostek samorządu terytorialnego szuka:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Kierownik Działu ITŁódź

Zadania:

  • Opracowywanie, wdrażanie i nadzorowanie realizacji strategii ITGrupy Magellan
  • Nadzorowanie i zapewnienie bezpieczeństwa informatycznego
  • Inspirowanie i zarządzanie projektami IT
  • Opis procesów biznesowych i procedur dotyczących środowiska IT
  • Dobór i zarządzanie kilkuosobowym zespołem
  • Wsparcie pracy zespołu administracyjnego
  • Bezpośrednia współpraca z zarządem oraz menadżerami w organizacji z różnych obszarów biznesowych i krajów działania

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym działem IT
  • Doświadczenie w realizowaniu dużych projektów w strukturze korporacyjnej
  • Doświadczenie we wdrażaniu i konfigurowaniu systemów informatycznych
  • Dobra znajomość rynku i technologii związanych z IT
  • Znajomość zagadnień baz danych MS SQL, ORACLE
  • Znajomość systemów klasy ERP i CRM
  • Znajomość systemów JIRA, środowiska SharePoint (mile widziane)
  • Wykształcenie wyższe (w zakresie informatyki lub alternatywnie: telekomunikacji/ automatyki/robotyki/ elektroniki)
  • Umiejętność sprawnego rozwiązywania problemów i działania pod presją czasu
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz bogaty pakiet socjalny

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z systemem TETA ERP