2016-09-30 10:24

Dla naszego Klienta, jednego z największych dystrybutorów komponentów elektronicznych w Europie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista .NET - C#Łódź

Realizowane zadania:

  • analiza możliwości rozwoju systemu
  • przygotowywanie nowych funkcjonalności
  • dbanie o wysoką jakość rozwiązań
  • reagowanie na zgłaszane problemy
  • samodzielne wyszukiwanie rozwiązań
  • łączenie nowych technologii z istniejącą infrastrukturą

Od kandydata oczekujemy:

  • bardzo dobra znajomość C#, .Net Framework, WinForms/WPF
  • dobra znajomość MS-SQL
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • ciągłe poszerzanie swojej wiedzy i podejmowanie trudnych wyzwań
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie dobrym
  • umiejętność pracy w zespole, dzielenia się wiedzą i komunikatywności

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet socjalny
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie obiadów
  • możliwość rozwoju
  • szkolenia
  • dofinansowanie kursów językowych
  • pracę w przyjaznej atmosferze

Mile widziane:

  • znajomość przynajmniej jednego narzędzia do wersjonowania kodu: GIT, SVN; wzorców projektowych; zasad SOLID