2017-06-30 11:18

Dla naszego Klienta, jednego z największych dystrybutorów komponentów elektronicznych w Europie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista .NET - C#Łódź

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • analiza możliwości rozwoju systemu
  • przygotowywanie nowych funkcjonalności
  • dbanie o wysoką jakość rozwiązań
  • reagowanie na zgłaszane problemy
  • samodzielne wyszukiwanie rozwiązań
  • łączenie nowych technologii z istniejącą infrastrukturą

Wymagania:

  • Bardzo dobrej znajomości C#, .Net Framework, WinForms/WPF;
  • Dobrej znajomości MS-SQL;
  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • Ciągłego poszerzania swojej wiedzy i podejmowania trudnych wyzwań;
  • Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie dobrym;
  • Umiejętności pracy w zespole, dzielenia się wiedzą i komunikatywności;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość przynajmniej jednego narzędzia do wersjonowania kodu: GIT, SVN; wzorców projektowych; zasad SOLID.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet socjalny
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie obiadów
  • możliwość rozwoju
  • szkolenia
  • dofinansowanie kursów językowych
  • pracę w przyjaznej atmosferze
Wyślij CV