Dla naszego Klienta, jednego z największych dystrybutorów komponentów elektronicznych w Europie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Deweloper PHP - MySQL Łódź

Formy umowy: Umowa o pracę

Realizowane zadania:

  • Efektywny udział w rozwijaniu serwisu
  • Utrzymanie, rozwój i optymalizacja kodu
  • Implementacja nowych rozwiązań

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z OO PHP, MySQL;
  • Analityczne i kreatywne myślenie
  • Znajomości zasad działania architektury klient-serwer;
  • Znajomość XML oraz JSON;
  • Doświdczenie w formatowaniu wymiany danych;

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie obiadów
  • Możliwość rozwoju
  • Szkolenia
  • Dofinansowanie kursów językowych
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
Wyślij CV