2016-10-01 10:05

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z sektora IT, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Specjalista ds. SEOŁódź

Opis stanowiska:

  • analiza danych oraz przygotowanie raportów i wniosków dla witryn internetowych
  • planowanie i wdrażanie rozwiązań optymalizujących współczynnik konwersji serwisów internetowych.
  • opracowanie rekomendacji zwiększających efektywność funkcjonowania strony www lub kampanii reklamowych
  • prognozowanie i monitorowanie KPI;
  • analiza zachowań użytkowników strony www, przeprowadzanie testów A/B
  • obsługa platform analitycznych

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • biegłość w analizie danych, tworzeniu raportów oraz rekomendacji dla klientów
  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku związanym z analizą danych, e-marketingu, performance marketingu lub specjalisty SEM
  • znajomość zagadnień z zakresu SEO / PPC,
  • bardzo dobra znajomość Google Analytics, Google Tag Manager, Google Analytics API
  • znajomość zagadnień UX
  • bardzo dobra znajomość środowiska MS Office
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • poczucie humoru

Mile widziane:

  • certyfikat Google Analytics, Google Tag Manager
  • dobra znajomość HTML, Java, PHP - będą dodatkowymi atutami.
Wyślij CV