2016-12-20 13:01

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z sektora IT, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista PHP Laravel/Symfony 2Łódź

Opis stanowiska:

  • współtworzenie architektury i implementację oprogramowania CMS dla kluczowych klientów firmy MakoLab S.A.,
  • tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji,
  • dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie,
  • analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka PHP 5,
  • dobra znajomość frameworków Laravel lub Symphony 2
  • dobra znajomość zasad programowania zorientowanego obiektowo,
  • znajomość bazy danych MySql,
  • znajomość technologii: DHTML, JavaScript, CSS, XML, XSLT
  • kreatywność, zaangażowanie.

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników i doświadczenia
  • stabilne, długoterminowe zatrudnienie i pracę w młodym, prężnym zespole
  • szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów
  • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów
  • doskonałą atmosferę pracy
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku