2016-09-30 21:30

Oferta pracy: Oferta pracy IT Key Account Manager - usługi IT & TelcoŁódź

Zadania:

  • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży oferty naszego klienta
  • Samodzielne pozyskiwanie nowych klientów.
  • Prowadzenie całego procesu sprzedaży ( prezentacje, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje cenowe, negocjacje umów ) we współpracy z działami wsparcia sprzedaży
  • Badanie i kreowanie potrzeb klientów w zakresie całej oferty naszego klienta
  • Utrzymywanie stałego portfela klientów
  • Udział w szkoleniach merytorycznych konferencjach i targach
  • Zbieranie informacji o rynku w zakresie działania konkurencji, cen, oferowanych usług oraz potencjalnych klientów
  • Przygotowywanie materiałów handlowych we współpracy z działami wsparcia sprzedaży(oferty, umowy, prezentacje, itd.)
  • Rejestrowanie aktywności zawodowej w systemie informatycznym.

Wymagania:

  • Co najmniej czteroletnie doświadczenie w prowadzeniu samodzielnej sprzedaży rozwiązań teleinformatycznych do klientów SMB bądź Enterprise
  • Wykształcenia wyższego
  • Wiedzy z zakresu rozwiązań teleinformatycznych (preferowana wiedza z zakresu: oferowania kompleksowych usług IT/Telco , szczególnie usług zarządzania infrastrukturą i zasobami IT w tym także w modelu outsource'ingu)
  • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację
  • Dużej samodzielności

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
Wyślij CV