Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy IT, szukamy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista IT Architekt SystemowyŁódź

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie modułów systemów w tym: struktur danych; API; interakcji pomiędzy modułami; algorytmów,
  • Tworzenie specyfikacji dla programistów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Kontrola jakości wyprodukowanego kodu oraz testów jednostkowych,
  • Analiza wymagań uzyskanych od menadżerów Projektów i innych działów w firmie,
  • Projektowanie rozwiązań w oparciu o technologię Java/JEE
  • Projektowanie długofalowych ścieżek rozwoju systemu,
  • Implementacja i rozwój systemów informatycznych

Oczekiwania:

  • Min. 5 lat doświadczenia na stanowisku projektanta - programisty JEE,
  • Umiejętności z zakresu analizy i projektowania systemów informatycznych
  • Znajomość architektury JEE i wzorców projektowych
  • Znajomość popularnych rozwiązań typu Open Source (m.in. Velocity/Freemarker)
  • Znajomość technologii/narzędzi: Spring/Hibernate i innych technologii OpenSource, Eclipse/SVN/Maven
  • Znajomość notacji UML
  • Znajomość zagadnień związanych z wytwarzaniem oprogramowania
  • Znajomość metodyk zarządzania projektami PMI, PRINCE2, Scrum
  • Bardzo wysokie zdolności analityczne,
  • Szybkie uczenie się, umiejętność analizy skomplikowanych systemów.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Udział w ciekawych projektach,
  • Pracę w młodym i szybko rozwijającym się zespole,
  • Możliwość rozwoju.

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w aktywnym tworzeniu systemów informatycznych dla branży produkcyjnej, logistycznej, księgowej będzie dodatkowym atutem