2016-10-08 17:20

Dla naszego Klienta firmy tworzącej m.in. skalowalne rozwiązania bankowe, serwisy video, serwisy społecznościowe, gry przeglądarkowe i rozwiązania w zakresie faktur elektronicznych dla firm z Polski, UK, USA, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Tester oprogramowania - testy manualne z zakresu aplikacji mobilnychKraków

Zadania:

  • pisanie i wykonywanie testów zarówno manualnych jak i automatycznych
  • tworzenie i utrzymywanie scenariuszy testowych
  • odpowiedzialność za jakość tworzonego produktu

Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w realizacji testów manualnych z uwzględnieniem aplikacji mobilnych

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych

Mile widziane:

  • znajomość technologii testów automatycznych selenium, junit