2017-03-22 12:43

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Java Developer z doświadczeniem z EJB/JPA/JTA/CDI/JSF/JMSKraków

Zakres obowiązków:

  • Współuczestnictwo w projektowaniu systemu
  • Projektowanie rozwiązań w oparciu o technologię Java/JEE
  • Tworzenie rozwiązań opartych o technologię Java/JEE
  • Współudział w rozwoju zespołu projektowego
  • Współudział w tworzeniu dokumentacji
  • Implementację i rozwój systemów informatycznych

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w pracy z Java EE -EJB, JPA, JTA, CDI, JSF, JMS
  • Praktyczna znajomość HTML (DOM) oraz JavaScript
  • Doświadczenie w pracy developerskiej z serwerem aplikacyjnym GlassFish/Weblogic 11g
  • Biegła znajomość serwera aplikacyjnego JBoss EAP
  • Znajomości narzędzi - Git, Redmine/Jira, Maven
  • Zdolności analizy wymagań projektowych
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole projektowym

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
  • Swobodną atmosferę pracy w młodym zespole