2017-03-26 12:43

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer Front-end - JavaScript - AngularJSKraków

Zadania:

  • tworzenie aplikacji i rozwiązań webowych

Od kandydata oczekujemy:

  • min 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość technologii JavaScript, XHTML, HTML5, CSS
  • dobra znajomość AngularJS
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na korzystanie z dokumentacji technicznej

Proponujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
  • swobodną atmosferę pracy w młodym zespole