2016-10-01 12:43

Dla naszego klienta firmy zajmują się e-marketingiem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista PHP ze znajomością JavaScriptKraków

Zakres obowiązków:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • integrację z zewnętrznymi usługami
  • projektowanie i implementowanie nowych funkcjonalności
  • bieżący rozwój i utrzymanie systemu
  • optymalizowanie kodu aplikacji

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość PHP
  • dobra znajomość SQL
  • znajomość HTML, JavaScript (jQuery), CSS
  • znajomość wzorców projektowych
  • co najmniej 1 rok doświadczenia

Oferujemy:

  • solidne wynagrodzenie
  • dodatkowe benefity
  • dobry produkt, który ciągle zmieniamy, aby dopasowywać go do oczekiwań naszych Klientów
  • pozytywną atmosferę pracy oraz imprezy integracyjne. Nie zapominamy też o urodzinach :)
  • biuro na wypasie - musisz zobaczyć je na własne oczy ;)

Mile widziane:

  • znajomość i doświadczenie w integracji z zewnętrznymi usługami po API
  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem baz danych
  • umiejętność optymalizowania kodu aplikacji
  • umiejętność optymalizowania zapytań SQL
Wyślij CV