2017-08-19 17:06

Dla naszego Klienta, polskiej firmy specjalizującej się w rozwoju technologii informatycznych do marketingu oraz w tworzeniu rozwiązań automatyzujących marketing, obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Junior Quality AssuranceKraków

Skontaktuj się z nami

Zakres obowiązków:

  • osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za tworzenie i rozwój automatycznych testów akceptacyjnych aplikacji internetowych.

Wymagania:

  • min 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku
  • podstawowa znajomość metod testowania aplikacji
  • zdolności analityczne, kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć do nauki i podnoszenia swoich umiejętności

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do poziomu umiejętności i zaangażowania
  • unikatową możliwość pracy nad nowymi produktami, a nie wyłącznie utrzymanie istniejącego kodu
  • solidną dawkę wiedzy od specjalistów z najwyższej półki
  • konsolę do gier i plazmę do dyspozycji zespołu
  • świetną atmosferę pracy

Mile widziane:

  • znajomość Selenium
  • podstawy języka Python
  • znajomość podstawowych zagadnień związanych z aplikacjami internetowymi:
    • HTML5,
    • JavaScript,
    • CSS3
Wyślij CV