2016-10-08 18:01

Dla naszego klienta, dużej, międzynarodowej firmy, działającej na polu marketingu internetowego - lidera w swojej branży na naszym rynku - szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Administrator usług ITKraków

Zakres obowiązków:

  • administracja aplikacjami tworzonymi przez firmę
  • zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług IT
  • konfiguracja środowisk zapewniających wysoką dostępność, wydajność i bezpieczeństwo
  • rozwijanie systemów monitorujących
  • usuwanie problemów związanych z funkcjonowaniem aplikacji

Wymagania:

  • posiadać doświadczenie w administracji systemami Linux:
    • sieci,
    • usługi http,
    • bazy MySQL,
    • systemy plików
  • swobodnie posługiwać się procedurami SQL
  • posiadać umiejętność programowania w językach skryptowych: sh/bash, Perl, Python, Ruby, PHP
  • biegły język angielski w mowie i piśmie
  • dokładność sumienność w działaniach

Firma oferuje:

  • bardzo dobre warunki finansowe
  • bardzo dobre warunki socjalne
  • pracę nad dużymi projektami na zagraniczne rynki
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • swobodną atmosferę pracy w młodym zespole
Wyślij CV