2016-10-02 18:49

Dla naszego klienta, lidera na rynku produkcyjnym poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Specjalista SEO/SEMKraków

Zakres obowiązków:

  • Budowanie, planowanie oraz realizacja strategii SEM/SEO dla serwisów firmy i serwisów klientów
  • Analiza i optymalizacja stron internetowych pod kątem SEO
  • Prowadzenie i koordynacja działań SEO
  • Inicjowanie i prowadzenie kampanii linków sponsorowanych
  • Prowadzenie kampanii w mediach społecznościowych
  • Przygotowywanie analiz efektywności prowadzonych działań
  • Wsparcie zespołu w innych działaniach z zakresu marketingu on-line

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy z SEO i SEM
  • Znajomość narzędzi e-marketingowych (SEM)
  • Pozycjonowanie stron i budowa serwisów przyjaznych wyszukiwarkom
  • Znajomość HTML, CSS i podstawy PHP
  • Zaawansowane programowanie w Pythonie(Django)
  • Znajomość systemów CMS
  • Praktyczna znajomość Google Analitics, Google ADSense, Google Adwords
  • Biegła znajomość pakietu biurowego (MS Office)
  • Umiejętność pisania krótkich artykułów tematycznych
  • Umiejętność czytania i przygotowywania dokumentacji technicznej
  • Znajomość języka angielskiego (poziom zaawansowany)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Wyślij CV