2016-11-26 20:57

Dla Naszego Klienta, jednej z największych firm medialnych w Polsce, szukamy osób na stanowisko

Oferta pracy: Praca programista Programista - Software Engineer - Developer - C#, .NET, WPF, WCF, LINQ, MS-SQLKraków

Zadania:

  • Modyfikacja i tworzenie kluczowych systemów wspierających działanie firmy
  • Projektowanie i implementacja rozwiązań,
  • Zapewnienie poprawności działania systemu w oparciu o zasady bezpieczeństwa i standardy firmy,
  • Praca w zespole projektowym złożonym z pracowników o różnych specjalizacjach
  • Szacowanie czasochłonności i kosztu tworzonych rozwiązań informatycznych
  • Współpraca z analitykami biznesowymi przy tworzeniu projektów aplikacji

Od kandydata oczekujemy:

  • Umiejętność programowania w języku C#,
  • Dobrej znajomości .Net Framework,
  • Znajomość WPF, WCF, Linq,
  • Znajomości języka T-SQL na poziomie tworzenia zapytań, procedur wbudowanych oraz podstawowej administracji bazami - MS-SQL Server
  • Sumienność, terminowość,
  • Zdolność analitycznego myślenia,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość na zdobywanie nowych doświadczeń,

Proponujemy:

  • Atrakcyjne - konkurencyjne wynagrodzenie
  • Forma umowy - kontrakt - preferowane osoby zainteresowane długą współpracą

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość technologii web services
  • Znajomość XML, WSDL, XSLT