2016-10-08 16:37

Dla naszego Klienta, lidera wśród dostawców oprogramowania do prowadzenia sklepu internetowego, w związku z dynamicznym rozwojem, szukamy osób na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista PHP - framework ZendKraków

Zadania:

  • rozwój oprogramowania nowoczesnej platformy e-commerce, opartej o framework Zend

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka PHP - obiektowo,
  • bardzo dobra znajomość MySQL,
  • znajomość JavaScript, CSS, XHTML, AJAX,
  • znajomość XML oraz Web Services,
  • znajomość Frameworka Zend,
  • umiejętność korzystania z systemów zarządzania wersjami (SVN),
  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym skuteczne korzystanie z dokumentacji technicznej,
  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku programisty PHP.

Firma oferuje:

  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • pracę w zgranym, młodym zespole,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • elastyczny czas pracy,
  • program Multisport: basen, siłownia i inne atrakcje.
Wyślij CV