2016-09-30 17:14

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się tworzeniem innowacyjnych rozwiązań dotyczących gromadzenia, przechowywania i wymiany danych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer C/C++ - Linux embeddedKraków

Zakres obowiązków:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie nowych funkcjonalności aplikacji na platformy storage (RaspberryPI, NAS).
  • Stanowisko jest w pełni samodzielne, mile widziane osoby kreatywne, nastawione na poszukiwanie nowych rozwiązań.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w projekt,
  • Dobra znajomość C/C++,
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem informatycznym (oprogramowanie),
  • Dobra znajomość systemu Linux, głównie pod kątem dystrybucji, wydajności, bezpieczeństwa oraz komunikacji z systemowymi API.

Oferujemy:

  • Udział w ciekawym i innowacyjnym projekcie,
  • Twórczą, niekorporacyjną atmosferę pracy,
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
Wyślij CV