2016-10-01 16:37

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, doświadczonej w tworzeniu sklepów internetowych oraz marketingu internetowym, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Web Developer - Programista PHPKraków

Zakres obowiązków:

  • Rozwijanie autorskiej platformy sprzedażowej - nowe funkcjonalności, poprawa istniejących.
  • Przygotowywanie modyfikacji popularnych open-sourcowych platform e-commerce.
  • Prace deweloperskie nad serwisami firmowymi.

Od kandydata oczekujemy:

  • Bardzo dobra znajomość PHP, OOP, MVC, MySQL
  • Umiejętność korzystania z wzorców projektowych
  • Znajomości języka Javascript i biblioteki jQuery
  • Umiejętność wykorzystania technologi Ajax

Proponujemy:

  • Pracę w wymiarze pełnego etatu.
  • Możliwość elastycznego czasu pracy w przypadku osób studiujących (min. etatu).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Twórczą i rozwijającą pracę w przyjaznej atmosferze.
  • Szkolenia z dziedziny programowania, architektury e-commerce, bezpieczeństwa.
  • Możliwość udziału w interdyscyplinarnych projektach z pogranicza marketingu, badań i informatyki.
  • Pracę z młodym i ambitnym zespołem.

Mile widziane:

  • Znajomość wymienionych technologii:
    • Zend2
    • Bootstrap
    • Smarty
    • Platformy sklepowej PrestaShop
    • SOAP
  • Mile widziane doświadczenia w tworzeniu aplikacji B2B, B2C.