2016-10-01 18:15

Dla naszego Klienta, wiodącego dystrybutora rozwiązań IT i systemów pamięci masowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Key Account Manager - branża IT, sektor B2BKraków

Realizowane zadania:

  • Pozyskiwanie klientów i utrzymywanie stałych kontaktów z dealerami oraz klientami końcowymi z sektora B2B
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • Prezentacja ofert i negocjowanie warunków współpracy
  • Współpraca z pracownikami zespołu sprzedażowego, marketingowego i product manager'ami

Od kandydata oczekujemy:

  • 3-5 lat doświadczenia w sprzedaży B2B w branży IT, najlepiej w pracy na podobnym lub pokrewnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (możliwość pracy w j. angielskim - kontakty z klientami, czytanie dokumentacji technicznej)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office
  • Znajomość rozwiązań do archiwizacji, magazynowania i backupu danych
  • Umiejętność dobierania i prezentowania rozwiązań
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • Nastawienie na osiąganie założonych celów
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, swoboda wyowiedzi
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B

Proponujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży IT
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + prowizja od osiąganych wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy

Dodatkowe atuty:

  • Certyfikaty CISCO
Wyślij CV