2016-10-05 20:24

Dla naszego Klienta, wiodącego dystrybutora rozwiązań IT i systemów pamięci masowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Inżynier Sieciowy - Wsparcie przedsprzedaży i posprzedażyKraków

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie działu handlowego przy realizacji projektów
  • Opracowywanie koncepcji technicznych
  • Prezentacja rozwiązań
  • Testowanie i opiniowanie nowych produktów sieciowych
  • Prowadzenie szkoleń oraz prezentacji technicznych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym lub pokrewnym stanowisku w branży IT minimum 3 lata,
  • Wykształcenie wyższe, kierunki: telekomunikacja, informatyka lub pokrewne
  • Praktyczna znajomość sieci LAN/WAN/MAN/WLAN
  • Bardzo dobra znajomość minimum 2 obszarów sieci IP: LAN, WAN, Security, Wireless, Data Center
  • Umiejętność tworzenie koncepcji technicznych
  • Swoboda w prezentacji rozwiązań
  • Doświadczenie w konfiguracji, zarządzaniu oraz projektowaniu struktur sieciowych
  • Wiedza na poziomie certyfikacji Cisco CCNP
  • Swoboda wypowiedzi,
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • Prawo jazdy kat. B

Proponujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży IT
  • Umowę o pracę lub kontrakt
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + prowizja od osiąganych wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy

Mile widziane:

  • Certyfikacja CISCO/Huawei/Juniper
Wyślij CV