Naszym klientem jest polska firma, która w ciągu kilku lat podjęła współpracę z największymi firmami w naszym kraju i stworzyła największą sieć monitorującą jakość powietrza w Polsce. Od 2016 roku oni realizują ideę zwiększenia świadomości wśród ludzi na temat powietrza, którym oddychają.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy

Oferta pracy: Praca programista Regular iOS Developer 8000 - 15000 PLN Kraków

Formy umowy: dowolna

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i budowanie aplikacji na platformę iOS
  • Współpraca z zespołem back- i front-end developerów
  • Dbanie o jakość kodu i aplikacji

Wymagania:

  • 2+ lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość Swift i systemu iOS,
  • doświadczenie w tworzeniu UI przy użyciu UIKit i Auto Layout,
  • doświadczenie z architekturą MVVM,
  • wiedza na temat wzorców projektowych i architektonicznych,
  • umiejętność tworzenia testowalnego i czytelnego kodu.

Firma oferuje:

  • Dowolną formę zatrudnienia (płatny urlop przy B2B)
  • Szkolenia zewnętrzne
  • Cotygodniowe zajęcia z angielskiego z native speaker'em
  • Biuro typu A w centrum miasta
  • Wyjazdy integracyjne
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Realny wpływ na działalność firmy :)

Dodatkowe atuty:

  • znajomość MapKit,
  • doświadczenie z notyfikacjami push.