Naszym klientem jest polska firma, która w ciągu kilku lat podjęła współpracę z największymi firmami w naszym kraju i stworzyła największą sieć monitorującą jakość powietrza w Polsce. Od 2016 roku oni realizują ideę zwiększenia świadomości wśród ludzi na temat powietrza, którym oddychają.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy

Oferta pracy: Oferta pracy IT Mid/Senior Embedded Software Engineer 8000 - 15000 PLN Kraków

Formy umowy: dowolna

Opis stanowiska:

  • Projektowanie architektury oprogramowania tworzonych przez nas urządzeń
  • Branie udziału w fazach koncepcyjnych i projektowych elektroniki urządzeń
  • Priorytetyzacja rozwoju oprogramowania embedded
  • Programowanie sterowników do urządzeń pomiarowych oraz algorytmów zbierających i przetwarzających dane
  • Programowanie sterowników do modułów komunikacji przewodowej i bezprzewodowej (LTE-M, NB-IoT, LoRaWAN, GSM, Bluetooth, WiFi)
  • Opracowywanie testów automatycznych oprogramowania i pisanie unit-testów
  • Praca w Scrumie

Oczekiwania:

  • 5+ lat doświadczenia w projektowaniu i pisaniu oprogramowania na systemy wbudowane
  • C/C++ oraz Python na bardzo dobrym poziomie
  • Znajomość procesorów z architekturą ARM (STM, Microchip, NXP, itd.) oraz umiejętność projektowania oprogramowania dla MCU
  • Bardzo dobra znajomość protokołów peryferyjnych MCU (power management, clocks, timers, counters, SPI, I2C, PWM, ADC, etc.)
  • Znajomość stosów protokołów bezprzewodowych (LTE-M, NB-IoT, LoRaWAN, GSM, Bluetooth, WiFi)
  • Doświadczenie w uruchamianiu i zarządzania systemami kontroli jakości oprogramowania
  • Umiejętność wdrażania, utrzymywania i aktualizowania sieci ponad 3000 urządzeń IoT

Oferujemy:

  • Dowolną formę zatrudnienia (płatny urlop przy B2B)
  • Szkolenia zewnętrzne
  • Cotygodniowe zajęcia z angielskiego z native speaker'em
  • Biuro typu A w centrum miasta
  • Wyjazdy integracyjne
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Realny wpływ na działalność firmy :)

Dodatkowe atuty:

  • Wykształcenie z zakresu elektroniki