Dla naszego Klienta, lidera branży e-commerce, jednego z największych sklepów internetowych w Polsce, którego stronę miesięcznie odwiedza 11 milionów użytkowników, oferującego ponad 150 tysięcy produktów, notującego stałe wzrosty zarówno pod względem obrotów jak i wielkości zespołu IT poszukujemy osoby na stanowisko

Oferta pracy: Praca programista Regular PHP Developer Kraków

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Praca nad rozwojem i utrzymaniem marketplace
  • Udział we wszystkich fazach powstawania produktu
  • Udział w przygotowaniu dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia komercyjnego
  • Znajomość PHP 7+
  • Znajomość relacyjnych baz danych (MySQL)
  • Znajomość dowolnego frameworka PHP
  • Znajomość środowiska Linux
  • Znajomość kontroli wersji GIT
  • Podstawowa znajomość Java Script
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej

Firma oferuje:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (docelowo 2 dni w tygodniu)
  • Ok. 5-osobowy zespół
  • Praca w SCRUM-ie
  • Budżet na podnoszenie kwalifikacji
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej

Mile widziane:

  • Umiejętność posługiwania się kolejkami: RabbitMQ
  • Doświadczenie w pracy z TDD
  • Znajomość DDD
  • Umiejętność analizy i poprawiania wydajności oprogramowania
  • Znajomość frameworka Symfony, React