Dla naszego Klienta - jednego z liderów na rynku automatyzacji i optymalizacji procesów biznesowych (procesy logistyczne, automatyzacja produkcji, systemy sieciowe) dla największych polskich i globalnych marek produkcyjnych, logistycznych czy finansowych szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Tester manualny (zespoł rozwijania systemu Proof of Delivery) Kraków

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Testowanie manualne aplikacji mobilnej i web
  • Testy wydajnościowe JMeter
  • Testowanie API
  • Konfiguracja środowisk testowych/UAT od poziomu OS'u
  • Tworzenie danych testowych
  • Tworzenie planu testów i jego przeprowadzenie
  • Przygotowanie release notes
  • Raporty z testów
  • Okazjonalny kontakt z klientem (wsparcie UAT)

Wymagania:

  • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania po stronie aplikacji desktopowych, mobilnych oraz webservice'ów
  • Umiejętność tworzenia manualnych przypadków testowych, scenariuszy oraz przygotowywania danych testowych
  • Dobra znajomość systemów operacyjnych MS Windows zarówno od strony użytkowania jak i administracji (również wersje serwerowe)
  • Znajomość Windows Server, IIS
  • Podstawowa znajomość baz danych (w szczególności MS SQL Server oraz języka TSQL)
  • Znajomość zagadnień związanych z zapewnieniem jakości oprogramowania
  • Umiejętność tworzenia raportów, dokumentacji wyników wykonanych testów
  • Znajomość MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dowolną formę zatrudnienia
  • Szkolenia wewnętrzne - czas na wymianę wiedzy w zespole
  • Indywidualnie dopasowany plan rozwoju oraz rozwój kompetencji specjalistycznych i biznesowych
  • Pracę w SCRUM
  • Elastyczne godziny pracy z możliwością częściowej pracy zdalnej
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, multikafeterię MyBenefit
  • Dofinansowanie do lekcji angielskiego w biurze
  • Integracje, wydarzenia sportowe
  • Duży parking na terenie biura

Mile widziane:

  • JMeter
  • Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych