Nasz Klient od 2003 roku opracowuje i dostarcza najnowocześniejsze i najbardziej innowacyjne na rynku rozwiązania dla domów maklerskich. Specjalizują się w oprogramowaniu do odbioru i analizy notowań giełdowych, przeznaczonych zarówno na urządzenia stacjonarne jak i mobilne, pokrywające praktycznie cały rynek urządzeń przenośnych.

Stale rozszerzają pole swoich zainteresowań i szybko reagują na zmiany preferencji konsumentów w zakresie popularności poszczególnych platform i systemów operacyjnych.

Wyznaczają kierunki rozwoju i tworzą nowe trendy na rynku. Od początku działalności stworzyli wiele produktów i funkcji o charakterze innowacyjnym nie tylko w skali kraju ale też rynku światowego.

Tworzą produkty na platformy: Windows, iPhone/iPad, Android, Windows Phone, BlackBerry, Java, Symbian, Windows Mobile.

Obecnie do swojego zespołu poszukują osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Frontend Developer (Junior / Mid) Kraków

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Obsługa i rozwój interfejsu użytkownika
  • Rozwój front-endu aplikacji
  • Tworzenie responsywnego kodu HTML/CSS
  • Tworzenie w JavaScript kontrolek graficznych, interaktywnych formularzy, modułów komunikacji z serwerami REST i WebSocket
  • Współpracę z innymi członkami zespołu odpowiedzialnymi za back-end, grafikę i UX

Wymagania:

  • Bardzo dobrej znajomości HTML5 i CSS3
  • Dobrej znajomości czystego JavaScript
  • Orientacji w bieżącym rozwoju języka JavaScript (ES6-ES8)
  • Znajomości OOP
  • Znajomości jQuery i Bootstrap 4

Firma oferuje:

  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Benefity pozapłacowe:
    • opieka medyczna
    • darmowe napoje oraz przekąski
    • zaplecze socjalne (kuchnia, pokój wypoczynkowy, telewizor, konsola, stół do ping-ponga)
  • Możliwość pracy zdalnej do 20% czasu pracy
  • Komfortowe warunki pracy
  • Nowoczesny sprzęt i najnowsze wersje oprogramowania,
  • Darmowy parking, stojak na rowery
  • Elastyczne godziny pracy
  • godzinną przerwę wliczoną w czas pracy (można ją przeznaczyć na samorozwój, odpoczynek itp.)

Mile widziane:

  • Znajomość Vue.js / React.js
  • Znajomość PHP i SQL
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

Zobacz jak pracują, Zobacz jak się integrują...