Dla firmy działającej w sektorze finansowo-księgowym posiadającej autorską platformę do obsługi i obiegu dokumentów bazując na odczytywaniu skanowanych dokumentów za pomocą autorskich algorytmów OCR, która dzięki innowacyjnym rozwiązaniom jest rozpoznawalna na rynku księgowym w Stanach Zjednoczonych oferując oprogramowanie kompatybilne z programami księgowymi czy systemami ERP, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista React Native Developer Kraków

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie autorskiego rozwiązania na platformę iOS i Android
  • Przeprowadzanie testów jednostkowych
  • Pisanie dokumentacji technicznej
  • Raportowanie wyników pracy

Oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość:
    • React Native
    • CSS
    • HTML
  • Dobra znajomość React'a
  • Umiejętność przeprowadzania testów jednostkowych
  • Angielski na poziomie B2

Firma oferuje:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta MultiSport
  • Brak Dres Code
  • Elastyczne godziny pracy
  • Imprezy integracyjne
  • Miejsce Parkingowe