Klientem jest wiodący Twórca narzędzi do zarządzania procesami w firmach i działach tłumaczeniowych.

Firma wraz ze swoim autorskim narzędziem działa od 2004 roku na rynku, zakres działania obejmuje m. in. zarządzenia projektami tłumaczeniowymi, zarządzanie bazami klientów i podwykonawców, zarządzanie procesem fakturowania, wsparcie działań sprzedażowych, zarządzanie plikami projektowymi. Wspierane są wszystkie działania wymagane przez certyfikat ISO w firmach tłumaczeniowych.

Szukam osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Regular Java Developer 10000 - 15000 PLN Kraków

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Tworzenie oprogramowania w języku JAVA
  • Praca w zwinnych metodykach
  • Praca nad rozwijaniem własnego produktu
    • 50% rozwój
    • 50% utrzymanie
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Oczekiwania:

  • Minimum 1,5 roku doświadczenia
  • Bardzo dobra znajomość:
    • Java8
    • Spring
    • Hibernate
    • CI
  • Angielski na poziomie minimum B2

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na Umowę o Pracę, bądź B2B
  • Prywatna opieka medyczna w Medicover
  • Karta MultiSport
  • Elastyczne godziny pracy(Start maksymalnie o 11.30)
  • 1-2 dni pracy zdalnej w tygodniu po okresie próbnym
  • Brak Derss Code

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość SCALA