2016-10-08 10:13

Dla naszego klienta, dużej, międzynarodowej firmy, działającej na polu marketingu internetowego - lidera w swojej branży na naszym rynku - szukamy osoby na stanowisko

Oferta pracy: Oferta pracy IT Starszy Administrator systemu LinuxKraków

Zadania:

  • administracja aplikacjami tworzonymi przez firmę,
  • zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług IT,
  • konfiguracja środowisk zapewniających wysoką dostępność, wydajność i bezpieczeństwo,
  • rozwijanie systemów monitorujących i zarządzających,
  • usuwanie problemów związanych z funkcjonowaniem aplikacji.

Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenie w administracji systemami Linux (sieć, usługi: http, MySQL, systemy plików)
  • swobodne posługiwanie się językiem SQL,
  • umiejętność programowania w językach skryptowych takich jak:
    • Bash i inne shellowe
    • Perl, Ruby, Python,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • dokładność i sumienność w działaniach.

Proponujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • bardzo dobre warunki socjalne,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • swobodną atmosferę pracy w młodym zespole.