Dla firmy z Polskim kapitałem współpracującej z największymi bankami i dostawcami usług płatniczych na świecie, twórcy serwisu i aplikacji mobilnej, umożliwiających szybką realizację przelewów w ponad 60 krajach, który mimo posiadania ponad 100 osób na pokładzie zachowuje Start-up'ową atmosferę i płaską strukturę, umożliwiającą wspólne podejmowanie decyzji oraz dającą Developerom możliwość wpływu na kształt projektu, dzięki czemu mogą wprowadzać własne pomysły i rozwiązania, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Front-End Software Engineer Kraków

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Budowanie oprogramowania z użyciem języka JavaScript
  • Raportowanie wyników pracy
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość:
    • Angulara2+,
    • TypeScript,
    • JavaScript,
    • HTML, CSS, SCSS.
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność tworzenia jedno stronowych aplikacj, oraz integracji front-end'u z back-end"em

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta MultiSport
  • Przekąski i lunch'e i duże ilości kawy
  • MacBook 15" Pro
  • Elastyczne godziny pracy: rozpoczęcie między 7:00 a 10:00
  • Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej

Dodatkowe atuty:

  • Praktyczna znajomośc BDD, TDD, end-to-end testing
  • Dobra znajomość Node.js i Webpack
  • Doświadczenie z React'em (JSX, server side rendering)