Dla firmy, zajmującej się tworzeniem systemów teleinformatycznych o dowolnej skali i złożoności, z przeznaczeniem dla dowolnego sektora gospodarki, która jednocześnie od 1990 jest jednym z liderów branży na rynku polskim, a jej działalność obejmuje kompleksową relizację przedsięwzięć, od projektu, przez instalacje i wdrożenie, aż po zadania związane z eksploatacją systemów szukamy (w związku z nowymi projektami) osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Inżynier ds. Bezpieczeństwa IT - sieci LAN/WAN Kraków

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Wdrażanie, serwisowanie i utrzymanie systemów teleinformatycznych,
  • wykonywanie projektów i dokumentacji technicznej.
  • zaawansowana obsługa incydentów - analiza exploitów, botnetów, malware i innego złośliwego oprogramowania

Wymagania:

  • Min 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze bezpieczeństwa sieciowego
  • Praktyczne doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa: sieci, baz danych, systemów operacyjnych
  • Znajomość systemów wykrywania i zapobiegania włamaniom (IDS, IPS) oraz systemów wykrywania intruzów i aktywnej ochrony (IDP)
  • posiadanie certyfikatu CheckPoint Certified Security Expert oraz chęć rozwoju w kierunku CheckPoint Certified Security Master,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień takich jak firewalle, serwery autoryzacji, VPN, proxy, serwery filtrujące, bezpieczeństwo aplikacji www, DNS
  • Umiejętność konfiguracji i zarządzania zaawansowanymi urządzeniami sieciowymi (LAN/WAN)
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Proponujemy:

  • Atrakcyjny system wynagradzania,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania swoich kompetencji.

Mile widziane:

  • Posiadanie certyfikatów F5, Forcepoint, Tufin, Rapid7, McAfee, Fidelis, Fortinet.