Dla naszego Klienta, lidera branży e-commerce, jednego z największych sklepów internetowych w Polsce, którego stronę miesięcznie odwiedza 11 milionów użytkowników, oferującego ponad 150 tysięcy produktów, notującego stałe wzrosty zarówno pod względem obrotów jak i wielkości zespołu IT poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Data Scientist/Machine Learning Specialist Kraków

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Identyfikacja, analiza i interpretacja trendów lub wzorców w złożonych danych dużych, aby dostarczyć odpowiedzi na pytania biznesowe, a także podać zalecenia dotyczące działań.
  • Interpretacja danych i wyników analiz za pomocą różnych technik statystycznych i narzędzi
  • Prezentacja danych i analiza w jasny i zwięzły sposób, umożliwiający odbiorcom szybkie zrozumienie wyników, zaleceń i prognoz, aby aktywowali się na nich i podejmowali decyzje oparte na danych.
  • Mierzenie i monitorowanie wyników zastosowanych zaleceń i przedstawianie korekt
  • Zapewnienie, że wszystkie gromadzone dane, udostępniane i wyniki zastosowanych zaleceń są zgodne ze standardami firmy.

Oczekiwania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Ukończone studia magisterskie bądź ostatni rok studiów z zakresu nauk ścisłych lub technicznych np.: informatyki, fizyki ,matematyki, telekomunikacji, robotyki
  • Wiedza/doświadczenie w zakresie Machine Learning
  • Umiejętność programowania w środowiskach R, Matlab lub Python
  • Znajomość SQL
  • Doświadczenie w pracy na dużych zbiorach danych
  • Bardzo dobra znajomość statystyki
  • Silne umiejętności analityczne z możliwością wyodrębniania, gromadzenia, organizowania, analizowania i interpretowania trendów lub wzorców w złożonych zbiorach dużych danych w celu logicznego i metodycznego rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Firma oferuje:

  • Atrakcyjną pensję uzależnioną od doświadczenia i umiejętności
  • Pracę w stabilnej firmie, lidera w swojej branży
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę umowy
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Wygodną lokalizację biura
  • Świetną atmosferę w pracy