Dla naszego klienta,partnera Microsoft z ponad 10-letnim doświadczeniem w tworzeniu i wdrażaniu najnowszych systemów informatycznych dla biznesu szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant pierwszej lini wsparcia Help Desk ( księgowość) Kraków

Formy umowy: Umowa o pracę

Opis stanowiska:

  • Wsparcie merytoryczne Klientów firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu księgowości spółek z o.o.
  • Znajomość przygotowywania raportów finansowych i sprawozdań finansowych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi ( GUS, ZUS, US )
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, VAT)
  • Dobra znajomość zasad rachunkowości i przepisów prawa podatkowego
  • Dobra znajomość przepisów i wymogów dotyczących podatku VAT, CIT
  • Umiejętność organizacji samodzielnej pracy oraz pracy w zespole

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Dofinansowanie do obiadów

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość systemu Dynamics AX