Dla naszego klienta, Microsoftowego partnera z ponad 10-letnim doświadczeniem w tworzeniu i wdrażaniu najnowszych systemów informatycznych dla biznesu szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Młodszy Programista C#/.NET Kraków

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Rozwijanie modułu WMS w systemie ERP
  • Projektowanie i wytwarzanie oprogramowania w C# z wykorzystaniem technologii .NET
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność programowania w C# i dobra znajomość platformy Microsoft .NET
  • Doświadczenie w programowaniu Entity Framework, WCF
  • Podstawowa znajomość bazy danych MS SQL Server
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej i swobodną komunikację
  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Dyspozycyjność (praca na pełny etat)
  • Komunikatywność, rzetelność

Proponujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie, w zależności od umiejętności i doświadczenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego pod okiem wykwalifikowanych specjalistów
  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi firmy Microsoft
  • Możliwość uzyskania certyfikatów Microsoft
  • Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę lub b2b)
  • Prywatną opiekę medyczną i możliwość przystąpienia do programu Benefit MultiSport (po okresie próbnym).

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość technik tworzenia aplikacji mobilnych oraz webowych
  • Doświadczenie w programowaniu WCF Data Service
  • Znajomość protokołu OData, serwisów REST
  • Doświadczenie w programowaniu WinForms