Dla naszego Klienta - jednego z liderów na rynku automatyzacji i optymalizacji procesów biznesowych (procesy logistyczne, automatyzacja produkcji, systemy sieciowe) dla największych polskich i globalnych marek produkcyjnych, logistycznych czy finansowych szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Full Stack .NET Developer (dział R&D) Kraków

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Odpowidzialność za współtworzenie zupełnie nowego, korowego produktu
  • Praca w 6-osobowym zespole R&D
  • Praca z najnowszymi technologiami

Wymagania:

  • Doświadczenie w prcy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność projektowania w skali makro, nie tylko na poziomie pojedynczych algorytmów
  • Dobra praktyczna znajomość C#/.NET
  • Doświadczenie w pracy z Javascript
  • Możliwość pochwalenia się własnymi, niekomercyjnymi projektami
  • Otwartość i elastyczność na nowe pomysły oraz narzędzia
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Karta Multisport i opieka medyczna
  • Realne możliwości rozwoju
  • Pracę przy ciekawych i bardzo rozwojowych projektach
  • Dofinansowanie do lekcji języka angielskiego w biurze

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość .NET Core