2016-10-09 15:35

Oferta pracy: Oferta pracy IT Technical Team Leader: ASP .NETKraków

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie pracy zespołu projektowego
  • tworzenie projektów internetowych w oparciu o technologię .NET
  • projektowanie baz danych
  • współpraca z kierownikiem projektu po stronie klienta

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • bardzo dobra znajomość platformy ASP.NET, ASP.NET MVC, VB.NET
  • bardzo dobra znajomość języka C# lub C++
  • dobra komunikacja i umiejętność rozwiązywania problemów
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań
  • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych

Proponujemy:

  • pracę przy realizacji ciekawych i innowacyjnych projektów
  • stałą pracę w pełnym wymiarze godzin - umowa o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • przyjazną atmosferę w pracy, w gronie doświadczonej kadry

Mile widziane:

  • znajomość DB2
  • znajomość HTML, CSS, JavaScript
  • doświadczenie w budowie aplikacji webowych