Dla firmy umożliwiającej szybkie realizacje przelewów na całym świecie (ponad 60 krajów) poprzez stworzony serwis i dostosowane aplikacje mobilne. Firmy współpracującej z międzynarodowymi bankami oraz dostawcami usług płatniczych, posiadającej partnerów w niemal 200 krajach. Dla Klienta, który mimo posiadania obecnie ponad 100 osób na pokładzie zachował start-up'ową płaską strukturę, która umożliwia podejmowanie wspólnych decyzji, Developerom daje możliwość wpływu na kształt aplikacji, dzięki czemu mogą być w pracy twórczy i wykorzystywać swoje pomysły. Obecnie, dla naszego Klienta szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Team Leader / Java Developer Kraków

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Zarządzanie bieżąca pracą zespołu
  • Planowanie pracy programistów
  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonywanych prac
  • Rozwój narzędzi i procedur w zespole
  • Projektowanie oraz implementacja według poczynionych wcześniej założeń
  • Współtworzenie strategii biznesowej
  • Wdrażanie oraz szkolenie nowych pracowników
  • Zarządzanie kilku osobowym zespołem developerskim

Wymagania:

  • Minimum kilku letnie doświadczenie zawodowego na stanowisku Programisty Java
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Biegła znajomość języka Java i środowisk na nim opartych po stronie serwerowej
  • Umiejętność projektowania i budowania rozwiązań webowych opartych o Spring
  • Dobra znajomość baz danych SQL i NoSQL
  • Znajomość zagadnień REST
  • Znajomość i praktyczne użycie wzorców projektowych
  • Komunikacja i współpraca w zespole, dyspozycyjność, wysokie zaangażowanie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej oraz podległego zespołu,
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Chęć zdobywania i dzielenia się wiedzą,
  • Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów projektowych,
  • Język angielski na poziomie min. B2, umożliwiający swobodną komunikację

Oferujemy:

  • Dołączenie do ok 20 osobowego zespołu IT
  • Rodzinna, start-upowa atmosfera: regularne spotkania techniczne i brain-stormingi, podejmowanie wspólnych decyzji, realny wpływ na kształt aplikacji
  • Współpracę na podstawie B2B z płatnym urlopem (26 dni) oraz chorobowym
  • Elastyczne godziny pracy: rozpoczęcie między 7:00 a 10:00
  • Możliwość pracy zdalnej w piątki oraz okazjonalnej pracy zdalnej w inne dni
  • Sprzęt: MacBook 15" Pro + dodatkowy monitor
  • Bardzo dobrze skomunikowana lokalizacja biura
  • Praca w biurze mieszczącym się w kamienicy, zajmującym cały 1 poziom, urządzonym w przytulnym stylu z nieformalną przestrzenią, osobnymi pokojami dla każdego z zespołów
  • Budżet na szkolenia zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne, w tym zagraniczne, a ponadto możliwość udziału w nich również jako Mówca.
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Darmowe lunche w każdy czwartek
  • Nielimitowane przekąski biurowe
  • Sprawny proces rekrutacyjny: 1 spotkanie i decyzja