Dla polskiej firmy, będącej liderem na rynku e-płatności, która za za chwilę znajdzie się również w czołówce firm obsługujących rynek europejski, obsługującej ponad 7 milionów transakcji miesięcznie, zapewniającej ponad 250 metod płatności dla ponad 30 000 swoich klientów, oferując między innymi usługi w modelu omni-channel. Dla prężnie rozwijającej się Grupy, które istnieje na Polskim rynku od ponad 15 lat, spełniającej międzynarodowe standardy przetwarzania i szyfrowania danych, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Senior Web Developer Kraków

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Analiza wymagań i projektowanie elementów rozwiązania
  • Tworzenie oprogramowania, wraz z zapewnieniem odpowiedniej jakości poprzez tworzenie testów jednostkowych/integracyjnych
  • Wsparcie w procesie utrzymania

Wymagania:

  • Min. 4 lat doświadczenia w programowaniu w warstwie webowej w jednej z następujących technologii (JavaScript, RoR, PHP)
  • Min. 1 rok doświadczenia w programowaniu w języku Python (w ostatnich 4 latach w sumie)
  • Doświadczenie w realizacji aplikacji webowych

Proponujemy:

  • Współpracę na podstawie B2B z płatnym urlopem
  • Możliwość współpracy w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dołączenie do kilkunastu osobowego zespoły IT mającego swoją przestrzeń do pracy w wydzielonym biurze w biurowcu w Krakowie
  • W perspektywie przeprowadzka do biurowca o wyższej klasie niż obecnie
  • Możliwość wyboru sprzętu do pracy
  • Parking rowerowy pod biurem
  • W pełni wyposażona kuchnia

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Python 2.7 (za chwilę nastąpi migracja do Python 3.6)
  • Django
  • Postgresql
  • Redis
  • Rabbit
  • MongoDB
Wyślij CV