Dla międzynarodowej firmy tworzącej oprogramowanie na rynek holenderski, świadczącej usługi programistyczne w zakresie aplikacji mobilnych i webowych, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista PHP Developer (Mid/Senior) Kraków

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Czynny udział w kompletnym procesie tworzenia oprogramowania (tworzenie kodu, code review, deployment, estymacja, planowanie pracy, testy, sugerowanie rozwiązań, retrospekcja)
  • Praca nad projektami rozwojowymi (90%) i utrzymaniowymi (10%)

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP 7+
  • Znajomość technologii:
    • OOP
    • Git & git-flow
    • Mysql
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do wniesionej wartości
  • Edukację w postaci kurów/szkoleń/konferencji/książek
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę z wydzielonym biurem dla 7-mio osobowego zespołu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Okazjonalną pracę zdalną
  • Lodówkę z piwem
  • Pracę z 15 piętra (Tatry przy słonecznej pogodzie zapierają dech!)
  • Dowolność w kreowaniu swoich umiejętności (pomoc również na zawołanie)
  • Miejsce parkingowe
  • Integracyjne spotkania z gośćmi z Holandii
  • Zespołu na Runmaggedon :)

Mile widziane:

  • REST, SOAP
  • DDD, CQRS
  • Inicjatywa w procesie budowania zespołu
  • Standardy kodowania PSR-4
  • Zend Framework
  • Znajomość diagramów UML
  • Jira, Stride

Dodatkowe:

  • System kontroli wersji: Git
  • Model zarządzania kontrolą wersji: klasyczny git-flow
  • Styl programowania: tradycyjny OOP, MVC
  • Wprowadzany styl programowania: DDD, CQRS
  • Narzędzia pracy: dowolność
  • Code Review: Zespół
  • Oprogramowanie: Jira
  • Komunikacja: Stride
  • Metodyka: Agile, Scrum, Kanban
  • Produkcja: Release Management
  • Decyzyjność wyboru architektury: Zespół
  • Decyzyjność wyboru technologii: Zespół
  • Dekompozycja projektu na historyjki, zadania oraz estymacja: Zespół
  • Struktura firmy: płaska
  • Klimat pracy: rodzinna atmosfera
Wyślij CV