Dla naszego klienta, lidera na rynku rozwiązań z zakresu kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy, systemów identyfikacji osób, zabezpieczeń i integracji z automatyką budynkową, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista C/C++ Developer ze znajomością C#/.NET Kraków

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • tworzenie nowych programów w aplikacjach desktopowych,
  • utrzymanie kodu zastanego
  • dodawanie nowych modułów do istniejącego oprogramowania,
  • wykonywanie funkcjonalności na podstawie specyfikacji od klienta,
  • pisanie modułów webowych do istniejących aplikacji, rozwiązywanie zgłoszonych błędów przez użytkowników
  • samodzielne prowadzenie projektów.

Oczekiwania:

  • min. 2-3 letnie doświadczenie w programowaniu w C++
  • min 1,5-2 letnie doświadczenie w C#
    • .Net
    • Entity Framework
    • MVVC
    • WPF
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z bazami danych w szczególności MS-SQL 2005 - 2016
  • znajomość środowisk:
    • Visual Studio 2013 - 2017,
    • Borland C++ Builder 2006,
    • Embarcadero C++ Builder
  • wykształcenie wyższe:
    • informatyka
    • telekomunikacja
    • elektronika
    • automatyka
    • lub pokrewne
  • wysoka kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • odpowiedzialną, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szeroki pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport,
  • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy
  • przyjazną atmosferę w pracy

Dodatkowe atuty:

  • znajomość technologii ASP.NET
  • znajomość frameworka Angular 2-5
  • znajomość technologii webservices, WCFIT