Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy konsultingowej szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Java8 Developer (doświadczenie ze Spring Framework) Kraków

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • projektowanie i implementacja aplikacji korowej,
  • efektywne wytwarzanie oprogramowania,
  • praca w 10-osobowym zespole scrum'owym,
  • dbanie o wysoką jakość kodu,

Oczekiwania:

  • Minimum 2-3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość Java 8, Spring Boot, Spring MVC & Thymeleaf + Bootstrap
  • Doświadczenie w pracy z Tomcat
  • znajomość języka angielskiego, umożliwiająca co najmniej efektywne zapoznawanie się z dokumentacją techniczną,
  • Znajomość CXF
  • Praca z Liquibase
  • Praca z Percona XtraDB Cluster (MySQL)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych oraz analitycznych
  • Komunikatywność, otwartość, chęć rozwoju w kierunku nowych technologii
  • Umiejętność pisania czystego i czytelnego kodu
  • Umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę lub umowa b2b)
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie medyczne, karta Multisport,
  • Udział w ciekawych, rozwijającyh projektach

Mile widziane:

  • Praca z WSO2 ESB
  • Znajomość Elasticsearch
  • Doświadczenie w pracy z Kibana
  • Znajomość DockerDocker
  • Znajomość Hurtowni danych - SAS