Dla fundacji kulturowej istniejącej na runku od ponad 19 lat, działającej społecznie i edukacyjnie, tworzącej i wspierającej system CRM na potrzeby własne oraz innych organizacji współpracujących ulokowanych m.in. w Australii, Holandii, Niemczech, Estoni, Chorwacji, i Irlandii, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista ASP.NET Developer z językiem angielskim Kraków

Formy umowy: Umowa o pracę

Opis stanowiska:

  • Tworzenie aplikacji webowych (80%) i desktopowych (20%)
  • Wspieranie oraz współtworzenie systemu CRM opartego o technologie webowe ASP.Net MVC
  • Współpraca z kolegami z 3-osobowego zespołu, wspólne podejmowanie decyzji projektowych

Oczekiwania:

  • samodzielność na danym stanowisku
  • dobra znajomość technologii:
    • ASP.NET MVC
    • C#
    • .Net
    • SQL
  • język angielski na poziomie komunikatywnym

Firma oferuje:

  • 7 000-12 000 PLN brutto przy umowie o pracę (Wysokość wynagrodzenia zależna od umiejętności)
  • Sprawny proces rekrutacyjny (1 spotkanie, 1,5 h)
  • Okazjonalna praca zdalna
  • Realny wpływ na proces wytwarzanego oprogramowania
  • Możliwość wyjazdów biznesowych do krajów zagranicznych (2-3 razy w roku na okres 1-2 tygodni)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji:
    • certyfikowane szkolenia informatyczne
    • zajęcia z języka angielskiego (2 razy w tygodniu)
  • Luxmed z pakietem rodzinnym
  • Darmowe lunche
  • Regularne imprezy integracyjne

Mile widziane:

  • Znajomość technologii:
    • nHibernate
    • Enity Framework
    • DevExpress