Naszym Klientem jest znany software house z siedzibą w Wielkiej Brytanii działający w branży finansowej i współpracujący z czołowymi globalnymi instytucjami bankowymi w zakresie innowacyjnych rozwiązań IT. Dla polskiego oddziału firmy szukamy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Starszy Programista PHP (Wordpress, Laravel) Kraków

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Programowanie w PHP z użyciem Wordpress i frameworka Laravel (branża finansowa)
  • Wsparcie zespołu programistów w kwestiach technicznych
  • Kontakt Klientami firmy w kwestiach technicznych

Wymagania:

  • Około 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość PHP7 (obiektowego)
  • Znajomość najpowszechniejszych wzorców projektowych
  • Znajomość narzędzi do testowania (PHPUnit)
  • Znajomość i zrozumienie MySQL
  • Znajomość JavaScript, jQuery
  • Ogólna znajomość front end
  • Doświadczenie w pracy w metodyce Agile/Scrum

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zaangażowanie w rozwój dużych projektów bazujących na systemie Wordpress
  • Rozwój osobisty, szkolenia, możliwość poznawania nowych technologii
  • 20 dni urlopu przy kontrakcie B2B,
  • Pracę częściowo zdalną (2-3 dni wtygodniu zdalnie)
  • Rodzinną atmosfera w pracy
  • Wiele imprez i integracji z pracownikami firmy.

Mile widziane:

  • Znajomość i doświadczenie w pracy z Wordpress i Laravel
  • Znajomość Node.js/Express.js/React.js
  • Znajomość środowisk serwerowych
  • Znajomość systemu Ubuntu bądź innych unixowych (podstawowe programy typu vim, awk, sed, grep, echo, ps, stop, vmstat, map)
  • Znajomość nginx
  • Znajomość narzędzia docker
  • Umiejętność prowadzenia projektu (zdolności przywódcze)