Dla wielokrotnie nagradzanej niezależnej Agencji Interaktywnej wykorzystującą w swojej pracy najnowsze technologie i innowacje techniczne, zajmującej się projektowaniem rozwiązań w wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, pozwalających budować markę bardzo ekskluzywnych klientów z rynku motoryzacyjnego (Jaguar, Shell) oraz tworzeniem gier cyfrowych i aplikacji mobilnych. Poszukujemy:

Oferta pracy: Praca programista Front-end Software Developer ze znajomością Cordova Kraków

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie interfejsów i aplikacji internetowych
  • Utrzymywanie oraz ulepszanie istniejącego kodu frontendu

Wymagania:

  • Nowoczesny HTML / CSS / Jquery, w tym Sass / Less
  • Angular / React
  • Responsywne interfejsy użytkownika
  • Programowanie aplikacji mobilnych i Cordova
  • Wzorce programowania Frontend
  • Ścieżki zadań i moduły pakujące
  • Koncepcje kontroli Git i wersji
  • Znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętności komunikacyjne

Firma oferuje:

  • Szybki i sprawny proces rekrutacyjny, możliwość odbycia pierwszych rozmów poprzez Skype
  • Udział w ciekawych projektach
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojej pracy
  • Współpracę w oparciu o umowę B2B z płatnym urlopem
  • Organizację wyjazdów do Anglii kilka razy w roku
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Przyjazną atmosferę pracy :)

Mile widziane:

  • WebGL i WebGL Frameworks
  • React Native
  • Nodes