Dla naszego Klienta, lidera branży e-commerce, jednego z największych sklepów internetowych w Polsce, którego stronę miesięcznie odwiedza 11 milionów użytkowników, oferującego ponad 150 tysięcy produktów, notującego stałe wzrosty zarówno pod względem obrotów jak i wielkości zespołu IT poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Młodszy Programista PHP (branża e-commerce) Kraków

Formy umowy: Umowa o pracę Umowa zlecenie B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Praca dla lidera polskiego rynku e-commerce oraz jego globalnych partnerów
  • Rozwój nowoczesnej własnej platformy e-commerce
  • Udział we wszystkich fazach powstawania produktu
  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu PHP (komercyjne lub niekomercyjne)
  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów kierunków informatycznych
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Znajomość framework'a Symfony
  • Znajomość MySQL
  • Analityczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej

Firma oferuje:

  • Pracę w stabilnej firmie - lidera w swojej branży
  • Pracę w młodym Zespole Pasjonatów
  • Kartę Multisport
  • Wygodną lokalizację biura
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Mile widziane:

  • Znajomość:
    • konteneryzacji Docker
    • systemów Linux
  • Znajomość technologii i frameworków:
    • HTML5
    • CSS3
    • ORM Doctrine
    • jQuery
  • Znajomość baz danych typu NoSQL
Wyślij CV