Dla jednego z Klientów,zajmującego się projektowaniem rozwiązań w wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości ,pozwalających budować markę bardzo ekskluzywnych klientów z rynku motoryzacyjnego poszukujemy:

Oferta pracy: Praca programista Backend Developer Engineer Kraków

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Tworzenie oraz wdrażanie interfejsów API

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość koncepcji sieci :
    • Symfony2
    • MySQL
    • Doktryna ORM
    • Restful API
    • Administracja AWS
    • Interfejsy API AWS
    • Docker Containers
    • GIT
    • Modelowanie struktury danych
  • Komunikatywność
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( w mowie oraz w piśmie)
  • Poczucia humoru :)

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych projektach
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojej pracy
  • Umowę o prace bądż umowę B2B

Mile widziane:

  • Schematy NodeJS
  • JavaScript
  • Wdrożenia HTML
Wyślij CV