Dla naszego klienta, lidera na rynku rozwiązań z zakresu kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy, systemów identyfikacji osób, zabezpieczeń i integracji z automatyką budynkową, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista C++/C# Software Developer Kraków

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Udział w pracach programistycznych związanych z rozwojem istniejących aplikacji oraz tworzeniem nowych systemów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, telekomunikacja, automatyka lub pokrewne)
  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu C/C++ (najchętniej w środowisku C++Builder)
  • Znajomość platformy .Net (3.5/4.0), języka C# i środowiska Visual Studio
  • Znajomość zagadnień związanych z bazami danych (MS SQL Server 2008 i wyżej)
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja czasu pracy
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szeroki pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę medyczną, kartę *Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych, bilety do kina i inne
  • Możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy
  • Szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w firmie o ugruntowanej pozycji

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji ASP.NET lub WPF
  • Znajomość technologii Web Services, WCF
  • Znajomość środowiska Embarcadero
Wyślij CV