Dla naszego Klienta, lidera branży e-commerce, jednego z największych sklepów internetowych w Polsce, którego stronę miesięcznie odwiedza 11 milionów użytkowników, oferującego ponad 150 tysięcy produktów, notującego stałe wzrosty zarówno pod względem obrotów jak i wielkości zespołu IT poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Junior Developer PHP Kraków

Formy umowy: Umowa o pracę Umowa zlecenie

Opis stanowiska:

  • Udział w rozwoju nowoczesnej platformy e-commerce,
  • Opracowywanie nowych funkcjonalności i rozwój istniejących rozwiązań,
  • Udział w fazach powstawania produktu (analiza, projektowanie, kodowanie, testowanie),
  • Dokumentowanie kodu i udział w przygotowywaniu dokumentacji.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów na kierunkach informatycznych,
  • Doświadczenie akademickie w programowaniu obiektowym PHP,
  • Dobra znajomość:
    • MySQL,
    • HTML,
    • CSS,
    • Linux,
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej,

Proponujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, lidera w swojej branży,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/zlecenie,
  • Pracę w młodym zespole pasjonatów,
  • Kartę Multisport,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Wygodną lokalizację biura,
  • Miłą atmosferę w pracy.

Dodatkowe atuty:

  • Komercyjne doświadczenie w programowaniu obiektowym PHP.