Dla naszego klienta, firmy świadczącej kompleksowe usługi w zakresie tworzenia i wdrażania nowoczesnych systemów informatycznych dla biznesu, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Mid .NET Developer (C#/.NET/MsSQL)Kraków

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i tworzenie wysokiej jakości rozwiązań
  • Współpraca z zespołem projektowym oraz analitycznym
  • Udział w testach i wdrożeniach wytworzonych rozwiązań
  • Praca przy nowym, rozwojowym projekcie
  • Dbałość o najwyższą jakość kodu oraz dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 1,5-2 lata
  • Umiejętność programowania w technologiach.NET
  • Znajomość C#
  • Znajomość MS SQL
  • Dbałość o wysoką jakość tworzonych rozwiązań i chęć do podnoszenia swoich umiejętności
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej i swobodną komunikację
  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielnego rozwiązywania problemów i prowadzenia prezentacji
  • Komunikatywność, rzetelność.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, w zależności od umiejętności i doświadczenia
  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi firmy Microsoft (w tym MS Dynamics AX)
  • Możliwość uzyskania certyfikatów Microsoft
  • Możliwość wyboru dowolnej formy współpracy (B2B bądź umowa o pracę)
  • Możliwość podjęcia pracy "od zaraz"
  • Prywatną opiekę medyczną i możliwość przystąpienia do programu Benefit MultiSport (po okresie próbnym).

Mile widziane:

  • Znajomość środowiska MS Dynamics AX.
Wyślij CV