2016-10-04 14:43

Dla naszego Klienta, wiodącej firmy dostarczającej rozwiązania IT, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Techniczny Account ManagerKraków

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne i aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Budowa portfolia nowych i potencjalnych Klientów na rynku południowej Polski
  • Tworzenie marketingowej przewagi pracodawcy przez aktywne uczestniczenie w konferencjach i szkoleniach organizowanych zarówno przez pracodawcę jak i partnerów handlowych
  • Prowadzenie całego procesu sprzedaży (prezentacje, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje cenowe, negocjowanie umów)
  • Opracowywanie umów handlowych
  • Badanie i kreowanie potrzeb Klientów pod kątem rozwiązań znajdujących się w portfolio firmy
  • Przygotowywanie materiałów handlowych we współpracy z działami wsparcia sprzedaży
  • Raportowanie działalności handlowej do Dyrektora Sprzedaży

Od kandydata oczekujemy:

  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - preferowane w branży IT
  • Kreatywność i samodzielność w kontaktach z klientami
  • Umiejętność przygotowywania ofert handlowych
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Dyspozycyjność o gotowość do wyjazdów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikacyjnym
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagradzania przygotowywany indywidualnie dla każdego kandydata
  • Wsparcie w procesie sprzedaży udzielane przez zespół inżynierów o najwyższych kwalifikacjach
  • Profesjonalne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • Dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Pracę w miłej, "nie korporacyjnej" atmosferze

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług bazujących na wdrożeniach infrastruktury sieciowej i urządzeń firmy Cisco.
Wyślij CV