2017-10-19 14:52

Dla naszego Klienta - Firmy z branży e-commerce, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista R / Matlab ze znajomością statystykiKraków

Skontaktuj się z nami
Formy umowy: Umowa o pracę Umowa zlecenie Umowa o dzieło

Opis stanowiska:

  • Rozwój aplikacji i systemów wspierających analizę statystyczną / matematyczną

Wymagania:

  • Ukończone studia magisterskie bądź ostatni rok studiów z zakresu nauk ścisłych lub technicznych np.: informatyki, fizyki ,matematyki, telekomunikacji, robotyki...
  • Umiejętność programowania w środowiskach R lub/i Matlab lub/i Octave,
  • Bardzo dobra znajomość statystyki
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System szkoleń
  • Ciekawe i ambitne zadania
  • Współpracę z kilkudziesięciu osobowym zespołem IT

Dodatkowe atuty:

  • Bardzo dobre oceny na studiach
  • Zainteresowanie lub doświadczenie w zakresie eksploracji danych przy użyciu np.: reguł asocjacyjnych, analizy skupień itd.